• LT
  • EN
  • RU
  • Į pradinį
  • Susisiekite
Spausdinti
Apie mus

Esame nedidelė kompanija, vykdanti galios transformatorių bei įvairios elektros perdavimo ir paskirstymo  įrangos prekybą Lietuvoje bei aplink esančiose šalyse.

Mūsų misija - versle visada siekiame tapti ne tik klientu, bet ir patikimu, sąžiningu bei naudingu partneriu. Niekada sau nekeliame trumpalaikių tikslų, orientuojamės tik į ilgalaikį bei abipusį bendradarbiavimą.

Mūsų tikslas - būti šalia klientų  įsiklausyti į jų norus ir pageidavimus, pasiūlymus ir pastabas, bei siekti, kad klientas visada liktų patenkintas bei kitą kartą vėl sugrįžtų pas mus.

Pagrindinė mūsų specializacija - galios transformatoriai, kurie sudaro apie 90-95 % visų mūsų įmonės pardavimų.

Kadangi specializuojamės palyginti siauroje produktų srityje, per ilgą laiką turime sukaupę tikrai nemažą patirtį. Mūsų kompanijoje nėra pardavimus vykdančių darbuotojų kaitos, tad per ilgą laiką sukaupta darbuotojų patirtis, profesiniai įgūdžiai bei aukšta kvalifikacija labai reikalingi bei naudingi bendraujant tiek su partneriais, tiek sprendžiant įvairius sudėtingus klausimus bei ieškant jiems sprendimų.

Būtent čia yra mūsų išskirtinumas bei konkurencinis pranašumas.

Visus reikalingus produktus patys gabenamės tiesiai iš gamintojų, tad galime siūlyti konkurencingas kainas. Tam, kad klientui galėtumėme operatyviai pateikti reikalingus produktus, dideles įvairių rūšių ir galingumų prekių atsargas visada laikome savo sandėliuose. Prekes savo klientams pristatome nemokamai. Visa tai yra dar vienas mūsų išskirtinumas bei konkurencinis pranašumas.

Be to esame kompanijos ABB partneriai Lietuvoje, kas klientui suteikia galimybę tomis pačiomis kainomis bei neprastesnėmis sąlygomis kompanijos ABB g-bos prekes įsigyti tiesiai iš mūsų.

Kadangi esame nedidelė kompanija, lengviau ir dinamiškiau prisitaikome prie nuolat besikeičiančių verslo sąlygų, esame pakankamai lankstūs, nuoširdūs ir geranoriški.

Siekiame būti patikimais ir reikalingais partneriais, visada vadovaujamės taisykle, kad klientas visada yra teisus.